Jak mne to přestalo bavit

Napsal masochista.bloger.cz (») 20. 7. 2012, přečteno: 6779×

Jednou se to muselo stát.

V červenci jsem měl konečně týden relativního volna a tak už jsem se dlouho chystal, že si udělám jeden den výlet někam po Čechách a při té příležitosti navštívím nějakou novou dominu.
Měl jsem vytipovány dva kusy, bohužel však kontakt ani na jednu nevyšel a tak nezbývalo než zavolit z nabídky v Praze. Na výběr byla buď jistota v podobě Madam Laury nebo někdo úplně nový.
Zvolil jsem za bé.

Protože nabídka v hlavním městě je poměrně široká, vybíral jsem pouze v blízkosti svého bydliště. Centrum jsem vyloučil, kvůli příšernému parkování. Nakonec padl můj výběr na klub Satanela ve Strašnicích. Mají tam dvě mučírny, ale děvčata nejsou čistokrevné dominy, protože poskytují i standardní služby.
To se ukázalo jako prozíravý tah.

Objednal jsem se, přišel jsem a přinesl s sebou i nabitý foťák, abych mohl pro čtenáře tohoto webu zaznamenat, jak domina odvedla svou práci.
Protože se nejednalo o privát, ale o klub, mohl jsem si dokonce vybrat ze dvou slečen, jedné blondýny, druhé brunety.
Samozřejmě jsem zvolil brunetu.

Po projednání mých tužeb a přání (z nabízených nástrojů jsem si vybral svůj oblíbený černý prut a menší bičík, rákosku tentokrát ne a navíc jsem vyjádřil touhu po análním znásilnění) přistoupila slečna profesionálně k akci.
Připoutala mi ruce ke stropu a začala mi cvičně otloukat zadní část. Pak na chvíli exekuci přerušila, přinesla malého vibračního robertka, celého mi ho zasunula do análu a pustila vibraci.

V první chvíli jsem měl dojem, že jsem se posr.., pak to bylo chvíli docela příjemné (protože nové), ale po chvíli, kdy mne zase začala propleskávat, jsem najednou s překvapením seznal, že mne to vlastně nevzrušuje. Asi to bylo také tím, že brunetka zvolila k výprasku takový ten nešťastný způsob "natloukání řízků", který jsem tu už popsal u Anet z Pelhřimova, ale mám pocit, že i kdyby byla naprosto super, tak ten den bych to prostě nedal.

Ohlásil jsem konec akce, domina mne vyndala z pout a protože to byla i žena poskytující klasiku, sedla si na mě na podlaze, opíchala mne nejprve na koníčka a dokončila rukou s výstřikem na svá velká obnažená prsa.

Takže nakonec bylo účelu dosaženo, mé libido bylo ukojeno, poznal jsem novou mučírnu a "polodominu", ale k pořádnému výprasku nedošlo.

Teď zbývá jen otázka, zda mé znechucení je dočasné nebo trvalé.
Už jsem v minulosti měl pár slabších chvilek a vždy jsem se k BDSM vrátil, tak uvidíme. Možná potřebuju nekompromisní dominu, která mne prostě seřeže a nebude dbát na stopku, nevím.
Klidně si nechám poradit, pište do komentářů.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Therasia z IP 78.24.8.*** | 22.7.2012 00:13
Ahoj. Možná máš jen špatné období nebo se ti to na nějaký čas přesytilo. Jak pořád střídáš a poznáváš nové dominy, tak pak očekáváš něco stále lepšího a když to třeba od minulého zážitku spadne k horšímu, tak tě to otráví.
Můžem to více rozepsat, pokud budeš mít zájem, v mém klubu Spanking na Lapiduchu (také tam můžeš dávat své odkazy na zážitky s dominami).
??? z IP 90.176.183.*** | 24.7.2012 21:09
Ahoj! Díky za Tvé příspěvky - občas jsem kouknul a na základě Tvých zážitků přemýšlel o návštěvě nějakého studia.
Před rokem jsem byl u Wrathy (má první zkušenost) - byla super v tom, že se mnou o všem pohovořila a pak mi udělila parádní výprask. Byl jsem za zkušenost rád, ale asi jako u Tebe - ani jsem z toho neměl moc vzrušení a ani jsem o dalších návštěvách nepřemýšlel.
Až teď v létě to na mě zase přišlo a řekl jsem si, že opět něco zkusím. Chtěl jsem i trochu toho footfetishe - ale k tomu jsem chtěl dívku, která by se mi i líbila. A dnes mám zážitek za sebou a jsem moc spokojený!
Možná by to nebyl Tvůj šálek, ale třeba by Ti to naopak sedlo. Madam Lada. Mladá holčina, v malém studiu, ale vše stačilo. Předem vyplníš přes mail dotazník, co bys chtěl prožít. A ona jede podle toho, ale fakt super. Střídá akce - napřed mi vysázela prvních 50, pak footfetish, potom nějaké to sezení na obličeji, dalších 50 - docela ostrých a zase další fetišistské akce. Pak i otázka, co by pro mě byla odměna, takže bych si klidně mohl vyžádat další vejřez, ale byla to má druhá lekce v životě, tak jsem se už nehrnul.
Cena taky dobrá - za hodinu 1500, nechal jsem 1 800 - a teď když tak doma dřepím, myslím že v srpnu zopakujismile
Zkus ji - třeba Ti vrátí chuť. A třeba ne - a potom se omlouvám...
Jinak díky za Tvůj inspirativní blog, zajímali mě zkušenosti někoho jiného. Hodně jsem zvažoval Lauru, ale zdála se mi profi až moc a mně potom na tom chybělo trochu té autentičnosti.
abta z IP 94.142.239.*** | 7.1.2018 09:08
Přátelé, zná prosím někdo dominu Dominiku z Litoměřic? Nedaří se mi najít: http://libimseti.cz/domina.dominika?photoId=39046562#!fotky[0]/2/, děkuji za jakoukoli zprávu, abta


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a nula