Milostný spanking

Napsal masochista.bloger.cz (») 9. 2. 2012, přečteno: 4927×
pasek.jpg

Po delší době mám zase jeden zářez na své výpraskové mapě republiky.

Zamířil jsem tentokrát na sever, do Liberce.

V městě pod Ještědem jsem byl poslední dobou několikrát, ale stran spankingových zážitků neúspěšně. Můj osvědčený recept - tedy zakoupení místního inzertního plátku a obvolání pár inzerátů z rubriky Veselé chvíle - tentokrát selhal.

Zkusil jsem to tedy jinak a už čtrnáct dní před odjezdem zkusil vygooglit nějakou regionální dominu.
Našel jsem jednu velmi slibnou. Makima z Jablonce, jinak zvaná Matka Bolestná, vypadala velice zkušeně. Bohužel byla také velice vytížená a tak se nám nepodařilo najít společný termín.

Další SM studio mi na e-mailový dotaz neodpovědělo a po telefonu mi bylo sděleno, že madam odcestovala na dlouho do zahraničí (zřejmě na stáž).

Vyšlo to až na třetí pokus, jeden privát z Jablonce nabízel totiž i SM služby. Tedy klasická lehká děva, která dělá klasiku a mlácení klientů má jako vedlejšák. Této kombinaci jsem se dříve snažil spíše vyhýbat, protože amatérismus těchto děvčat je v SM oblasti značný. Hlavně vadí, že na to jdou moc něžně.

Mé nejhorší obavy po příchodu do privátu se potvrdily, protože slečna byla sice hezká, ale z bicích nástrojů měla pouze takový ten malinký bičík na hraní, ze kterého by neměla respekt ani moje tříletá dcera.
Odborný výprask s rudými lehce krvavými jelity jsem tedy vzdal, ale napadlo mne využít slečnina milostného potenciálu a nechat se zmlátit pouze lehce a následně znásilnit. Načrtl jsem scénář, předal jsem slečně svůj pásek od kalhot, lehl si na postel břichem dolů a čekal. Slečna si mi sedla na nohy (cítil jsem na noze její rozkrok) a začala zpracovávat mou sedinku řemenem. Zezačátku lehce, později to začalo trošku štípat, protože se jí to zalíbilo. To jsem poznal i podle vlhkosti na své noze. Pak mi začala lehce dráždit přirození a za chvíli jsem byli oba dostatečně nabuzení, já se otočil, ona na mne nasedla a za pár minut bylo po všem.

Zadek tentokrát jenom lehce zarudlý, do večera stopy zmizely, přesto jsem byl velmi spokojen. Bylo to zase něco trochu jiného.
Akorát koukám, že budu muset zase požádat milenku o vyholení porostu ve štěrbině...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a jedna