Velký výprask 2

Napsal masochista.bloger.cz (») 2. 10. 2012, přečteno: 4544×

Po delší době se opět hlásím svým čtenářům a omlouvám se jim za dlouhé čekání na další příspěvek.

Navíc dnes pro vás nebudu mít ani žádné zážitky spojené s bolestí - když nepočítám těch několik letních návštěv zubaře.

Chtěl jsem navštívit dominu předminulý týden, ale povím vám, co se mi stalo.

Vybral jsem si na www.escort.cz BDSM studio na Praze 3, zavolal tam a domluvil si návštěvu na 14:30.
Jenže ve 12:00 jsem měl rande na Kulaťáku s jednou dívčinou z inzerátu na Seznamce a rande, které začalo obědem, skončilo pro mne zcela překvapivě na privátu v posteli, což se mi věru na prvním randeti nestalo už léta! Nabilo mne to optimismem, ale výprask jsem ten den už nestíhal.

Řekl jsem si, budu slušný a zavolám domině, že nepřijdu (bylo 13:50). Zavolal jsem a myslel si, jak jí potěším, ovšem vynadala mi jak malému klukovi! Asi je zvyklá na subíky, co si nedovolí špitnout.
Já mám ovšem trochu jinou koncepci - v případě placených služeb jsem to já, kdo poroučí, co se bude dělat a jak, i když to tak navenek pro nezúčastněného pozorovatele možná nevypadá.

Seděl jsem zrovna v tramvaji a tak jsem slečnu nemohl poslat nahlas do prdele, takže jsem jen rozhovor úsečně ukončil. Nejdřív jsem byl rozhodnut, že tento podnik tady pomluvím a nikomu nedoporučím, ale pak jsem si řekl, naopak, musím tam někdy zajít a představit se jako ten, co jí odvolat půl hodiny před termínem schůzku.
Schválně, co bude madam dělat.

No a tak se dostávám k tomu, co mám dnes na srdci.

Dokončil jsem rozšířenou verzi svého programu Velký výprask.
Pro pořádek zopakuji, že se jedná o aplikaci, která používá fotky domin přidaných uživatelem, nalosuje je a pak je zobrazuje uživateli s počtem ran a nějakou veselou hláškou, kterou při virtuálním výprasku používá.
Počet ran a hlášku si mohou tentokrát uživatelé zvolit do jisté míry sami, stejně tak jako si vytvořit vlastní databázi domin, ve které jich mohou mít klidně tisíc.

Zazipovaný soubor jsem umístil na tuto adresu:
http://www.ulozto.cz/xu43GC7/velky-vyprask-2-zip

Při stahování musíte tentokrát zadat heslo, o které si napište mě na e-mail ijon.tichy@seznam.cz.
Původně jsem chtěl program zpoplatnit, ale zatím to neudělám, možná další zdokonalenou verzi...

Až si soubor stáhnete, rozbalte jej v nějaké prázdné složce.
Objeví se spustitelný soubor VelkyVyprask2.exe a Help.pdf, který doporučuji před spuštěním přečíst. Dodávka obrázků domin do programu je tentokrát zcela ve vašich rukou. Musíte je umístit do stejné složky a dodržet jisté podmínky, ale to se dozvíte právě v tom pédéefku.

Kdyby něco nechodilo jak má, samozřejmě se ozvěte na tentýž e-mail, jako v případě žádosti o heslo.

Přeji mnoho krásných zážitků!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
není důležité z IP 90.177.197.*** | 13.10.2012 18:10
Ahoj,
já se teda domině nedivím, že s tebou vyběhla. Že neměla příliš důvodů k radosti, když jsi jí zrušil akci půl hodiny před začátkem...to se nedělá. Samozřejmě, může nastat situace,díky níž je zrušení akce opodstatněné...ale to v tvém případě nevidím.
No a co se týče názoru, "já platím, můžu si tedy určovat pravidla...", to mi přijde arogantní...ale je to dost rozšířený názor.

Zdar


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a sedm