Výpraskový instruktor

Napsal masochista.bloger.cz (») 25. 3. 2015, přečteno: 3018×
imag0574.jpg

Prodlevy při psaní mých článků jsou sice stále delší, ale zřejmě jsou stále lidé, co to tady sledují. Proč to vím? Protože se na mne prostřednictvím e-mailu obrátila dvojice začínajících domin, zda bych jim neposkytnul konzultaci.

Jak už jsem tady jednou, či dokonce víckrát, napsal - mám rád nadšené amatérky. Od profesionálky sice dostanete bezchybně provedený výkon (respektive měli byste dostat), ale většinou s neosobním přístupem. A teď tím nemyslím, že by se vám profidomina dostatečně nevěnovala, ale necítíte

většinou z její strany ten prožitek. Není divu, dělá to pro peníze a vy jste jenom další v řadě.

U amatérky nebo začínající profesionálky sice můžete narazit na technickou nedokonalost, ale zase, pokud se jí výkon líbí a dává to patřičně najevo...je váš prožitek minimálně dvojnásobný.

Domluvili jsme se s začínajícími dominami na pracovním setkání na kávě v jednom pražském obchodním centru. Nutno říci, že děvčata už nejsou ve štěněčích letech, aby si někdo nepředstavoval přivydělávající si studentky, ale taky ještě zdaleka nejeví známky odkvétání. Jsou prostě v nejlepším věku. A obě jsou dobrá volba pro přátele bujných tvarů na malbách od Rubense.

Probrali jsme na setkání vše, co jsem jako častý návštěvník nejrůznějších privátů a mučíren zažil. Tedy například, co asi klient požaduje, co mu naopak často vadí, jak má správný výprask vypadat, jak má vypadat "přijímací pohovor" a podobně.

Když jsme si vyjasnili teorii, nastal čas na vyzkoušení v praxi. Samozřejmě jsem na zkoušku nabídl své zkušené tělo a pár svých pomůcek, protože nezadaří se každý den, aby člověk byl u zrodu něčeho takového.

Praktická zkouška proběhla včera v jednom hodinovém hotýlku, kde jsou asi na podobnou klintelu zvyklí, protože nás varovali, že nemáme čůrat na pokoji, jinak by to bylo za dvojnásobek. Asi si všimli čouhající rákosky.

Na pokoji jsem si odložil a praktická zkouška mohla začít. Děvčata se nejdřív zacvičila v použití pásku a když byly mé zadní partie dostatečně prohřáté, sáhla po fungl nové rákosce. Rány byly vedeny zpočátku velmi opatrně, ale postupně se aktérky osmělovaly a moje zadnice zažila poměrně vydatný výprask. Zafungovala právě ta začátečnická chuť do nové činnosti, která se vám zalíbila a víte, že to jí chcete dělat dál...

Nebudu říkat, že jsem dostal hodně na pamětnou, ale kdybych si o to řekl, nebyl by problém. Měl jsem dojem velmi solidně provedeného výprasku a kdybych chtěl zažít něco nezapomenutelného na objednávku, rozhodně bych se na děvčata s důvěrou obrátil s konkrétní objednávkou.

Na závěr jsme ještě kapánek pomučili koule a směl jsem se pod kontrolou obou domin udělat do ruky.

Děvčatům jsem slíbil, že tu uvedu na ně kontakt a prozradím, že mají ve zkušebním období zaváděcí ceny. Bohužel nemají dosud stálé působiště a tak, pokud si je objednáte, počítejte buď s návštěvou přímo u vás nebo si zaplaťte privátek. Objednávky směřujte na e-mail barbara777@post.cz.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a nula