Webovky pro masochisty

Napsal masochista.bloger.cz (») 22. 9. 2011, přečteno: 3041×

Ne, nejedná se o webové stránky úřadu vlády, EU či podobné instituce. Jedná se o stránky, které jsem tu již jednou avizoval, a které bych rád vbrzku rozjel.

Hosting mám už zaplacen a ověřování funkčnosti proběhlo.
Také programový kód mám z velké části napsaný, protože mám funkční aplikaci běžící na mém kompu jako windousí aplikaci. Jenže práce na překlopení do internetí aplikace běží pomalu, protože mám zatraceně málo času.
Tak alespoň zkusím v krátkosti popsat, o co se bude jednat.

Jak jsem si tu nejednou posteskl, masochista či subík to má těžké.
Najít vhodnou stálou dominu je vyčerpávající a dlouhotrvající proces, protože nabídka silně pokulhává za poptávkou. Mnoho z nás je tudíž odkázáno na své vlastní fantazie a pomáhá si onanií. Při tom se inspirujeme webem, zaplať bůh za něj.
Na internetu jsou tisíce videí a fotek, rozněcujících naší fantazii, takže je nad čím honit. Ale naše požadavky jsou leckdy velice specifické, a co nás

nejvíce vzrušuje, je nutno dlouho hledat.
Tak jsem se postupně dostal k tomu, že jsem jednak shromažďoval různý obrazový materiál na svém kompu, druhak jsem s ním začal trochu kouzlit a vyrobil si několik aplikací, které mi nabízely tyto obrázky s určitými komentáři a hlavně s prvkem náhody, který je pro mne při sebeukájení důležitý.

Pro svou první webovou aplikaci jsem vybral velice jednoduchou záležitost.

Mějme databázi domin s jejich fotkami a s pár údaji o nich (jméno, věk, oblíbená činnost či nástroj atd.). Databázi lze pochopitelně doplňovat.
Z databáze vybereme náhodně několik domin, aby byl jejich počet mocninou dvou, a bylo možné uspořádat vyřazovací turnaj jako v tenise :-).
Pak dominy rozlosujeme a zobrazujeme vždy dvojici s pořadovými čísly vedle sebe. Uživatel klikne na dominu, která se mu zamlouvá více, ta tím postoupí do dalšího kola a jemu se zobrazí ta VYŘAZENÁ s příslušnou hláškou (například: "Dostaneš 10 ran na prdel tímhle prutem, ty bastarde!").

Tak to pokračuje, dokud nezbydou dvě dominy ve finále a nakonec se uživateli zobrazí ta jeho úplně největší favoritka s tou úplně nejvíc kulervoucí hláškou (někdy doslova).
Jednoduché a krásné, že?

Uživatel si tak sám postupně vybírá ty nejrajcovnější snímky, jeho vzrušení vzrůstá, až vyvrcholí u toho nejlepšího!

Těším se, že tu brzy zveřejním link na tuto zkušební aplikaci a že ji po mně vyzkouší i někdo jiný a třeba mi ji tady i zrecenzuje...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a nula