BDSM life

Napsal masochista.bloger.cz (») 17. 12. 2012, přečteno: 7388×

Server s tímto názvem jsem poprvé navštívil asi před 3 měsíci, zaregistroval se tam pod nickem Dominantní masochista a začal se trochu rozhlížet.
Zaplnil jsem si profil, po určitých peripetiích se mi dokonce podařilo nahrát tam i nějakou fotku, a zapojil se do hovoru v diskuzních fórech a v chatu. Dal jsem si asi tři inzeráty, ozvalo se několik uživatelek a vyměnili jsme si pár desítek vzkazů.
S jednou z nich jsem se dokonce 2x sešel, ale k "akci" zatím nedošlo.

Postupně jsem s úžasem a taky s troškou pobavení zjistil, že se jedná o zcela jiný svět, než byl můj dosavadní jednoduchý svět profesionálních domin (zde zvaných "profin") a jasně vymezených vztahů "já tobě peníze, ty mě výprask".

Dnešní příspěvek tedy nebude ani tak o výprascích, ale spíš o vztazích - snad mi to čtenáři tohoto blogu odpustí.

Tak především, jak už jsem několikrát na těchto stránkách psal, já mám BDSM v mozku posazené velmi neosobně.
Nechci mít se ženskou, která masakruje mou prdelku, žádný bližší vztah. Nechci ji uctívat jako bohyni a milovat ji, potřebuji od ní pouze pocit bolesti a jsem ochoten za tento zážitek bez dalších závazků zaplatit.
Mým ideálem je "vztah" paní versus otrok, nebo možná ještě míň, paní versus domácí mazlíček, který zlobil a musí být potrestán, aby příště nezlobil. Brutálně bez citu, bez ohledu na nějaké stopy nebo prosby.
Pokud se tento proces paní líbí, tím lépe, ovšem primární je neosobní potrestání.

Mám doma manželku, se kterou mám docela normální "vanilkový" vztah, se kterou řeším běžné věci běžného dne a která o těchto mých eskapádách nic neví. Ale možná že ví a mlčí, a v tom případě ji mám ještě o něco radši.
Například ukrýt pruhovaný a krvavý zadek z mé minulé navštěvy byl úkol takřka nadlidský a musel jsem obětovat dvoje zkrvavené slipy a vymačkat si na zadní tvář celou tubu Heparoidu, přičemž stopy ještě zcela nezmizely. Nechci ale manželku touto svou úchylkou zatěžovat a už vůbec ji nechci provozovat s ní. Protože ona je mou rovnocenou partnerkou.

Drtivá většina osazenstva serveru BDSM life (jak ostatně už název napovídá) má svůj vztah k BDSM posazen zcela jinak. Neoddělují pocit bolesti a ovládání od partnerství a mají potřebu s svým dominantem nebo subíkem navázat plnohodnotný vztah.
Neberu jim to, ale také chci aby mi oni nebrali ten můj přístup.

V prvních diskuzích na tomto serveru bylo jasné nepochopení z obou stran.

Já jsem se radostně zmínil o svých zkušenostech u "profin", ale setkal jsem s obecným despektem k jejich "umění výprasku". Prý většina z nich drží rákosku jako prase kost, neumí si zadnici řádně připravit, prohřát mnoha přípravnými ranami, a hned do ní mlátí jako hluchej do vrat.

Vůbec jsem zjistil, že místní si velmi považují svých údajných schopností s bicími nástroji a pěstují udělování výprasku jako umění. Trochu to připomíná ožralky v baru, kteří si ke svému vínu vymyslí "šlechtění", "bukety" a "ochutnávky", aby zamaskovali primární touhu ožrat si držku za kulturní nános nejrůznějších obskurních rituálů.

S tím souvisí i to, že někteří z nich nepovažují BDSM za způsob ukojení svých sexuální tužeb, ale přímo za styl života. Sex je pro ně definován pouze "zásunem" a BDSM je od něj pouze odvozeno...asi jako tanec, ten má taky silný sexuální naboj, jak mi bylo v jedné diskuzi řečeno.
Na to jsem namítl, že je přece třeba rozlišovat účel. Zatímco BDSM se celé točí kolem uskojování libida (byť netradičními prostředky), tanec má hlavně jiné funkce, například společenskou. Dávat rovnítko mezi tyto dvě činnosti je jako porovnávat pistoli s autem z hlediska zabíjení lidí.

Oběma lze samozřejmě někoho zabít, ale u pistole je zabíjení účelem, zatímco u auta vedlejším efektem, jde tedy o věci a děje zcela nesrovnatelné, zcela jiné kategorie.

Tento přístup mají paradoxně lidé z BDSM life s "profinami" shodný.
Ony také mají tendenci tvrdit o sobě, že nejsou žádné šlapky, ale jejich služby jsou něco víc.
Není to pravda. Profina je šlapka stejně jako jakákoliv dívčina z privátu, protože obě poskytují sexuální ukojení za úplatu.
A je úplně fuk, že jedna tak činí orálem bez kondomu a druhá rákoskou na holou.

Přístup k BDSM jako k něčemu vyššímu a promakanějšímu než je "obyčejný sex" je pro mne prostě licoměrný.

Další třecí plocha nastala, když jsem prohlásil, že nechápu, na co ti, kteří si říkají Dominanti (s velkým D), potřebují subíky.
Toho, kdo je v životě skutečně dominantní, nemůže přece podčinění někoho, kdo se podčinit CHCE, uspokojit. Skutečně dominantní člověk nachází uspokojení pouze v soupeření s jinými dominanty.
Jak by asi vypadal fotbalový zápas, kde by jedno mužstvo chtělo vyhrát a druhé prohrát? Přece jako popření samotného principu soupeření!

Možná, že pseudodominant má subíka na ukojení svého libida při jeho mlácení - pak ovšem není dominant, ale sadista (a nejspíš také člověk s nějakým minderwertigkeitkomplexem).

Já se naopak za dominantního považuji, ačkoliv si chodím pro nářez.
Ale v osobním a profesním životě jsem to většinou já, kdo táhne za provaz směrem, kam je třeba jít. A dokonce i u té dominy jsem JÁ pánem situace, i když ležím spoután na lavici. Protože stačí jedno moje slovo a "profina" přestane.
Naše schůzka probíhá podle MÝCH pravidel.

To nepíšu, abych se chlubil, ostatně profinu si může zaplatit každý. Ale nekupuju si jí, abych si na ní léčil komplex, ale získal libý pocit, který mám shodou okolností a své genetické výbavy, z vlastního výprasku.

Tolik tedy k přístupům "neosobní versus partnerský".
Snad se sem tenhle článek hodí a někoho zaujme.

V každém případě přeji všem čtenářům hezké vánoce a šťastný nový rok, případně veselou a šťastnou apokalypsu. Pokud k ní nedojde, ozvu se v roce 2013.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Petr z IP 90.176.183.*** | 19.12.2012 23:37
Naprosto souhlasím - mám to také tak! smile
lilie.e z IP 81.200.57.*** | 7.11.2013 13:51
Vidím že naprosté nepochopení je zde sobou dvou stran smile
Jurys z IP 194.228.158.*** | 16.3.2013 23:28
No, já si dovolím nesouhlasit...sice manželku ještě nemám...trochu si nedovedu představit, jak s někým, kdo mě večer předtím mučil a ponižoval ve dně řeším problémy jako rovný s rovným..
Ale stejně si myslám že manželé jsou od toho, aby si vycházeli vstřícsmile
dessin z IP 78.24.15.*** | 25.3.2013 14:12
chapu proc to tak mas posazene a naprosto rozumi. Jak tu uz padlo - taky bych nechtela resit slozenky a pak si hrat, zvlast kdyz by me u tech slozenek jeste nastval.
Kazdopadne velka gratulace ze i s jinym nazorem jsi na Lajfu prezil a nebyl jsi vyrazen z komunity smile)
Lucius z IP 31.41.203.*** | 26.3.2013 17:06
To je ten spolek hambatérů, šéfovaný namachrovaným arogantním hysterkou? Dobrej zvěřinec.
Kačka z IP 85.70.187.*** | 29.3.2013 19:15
Dessin:
koukám,že nejsem jediná,kdo byl vyřazen z komunitysmile
Kačí z IP 85.70.187.*** | 29.3.2013 19:32
Na stránce se mi líbilo. Založila jsem si tam blog a tak nějak jsem netušila,že blog je nastaven,že příspěvky skáčou všem. Na blog jsem psala několikrát denně a netušila jsem,že tím obtěžuji ostatní uživatele.Až jednoho dne se objevila diskuze o mně,že je tím obtěžuji,jinak bych se to asi nedozvěděla nu.Mrzí mě,že prostě někdo hned založil diskuzi,místo toho,aby mi napsal soukromou zprávu s tím,že příspěvky skáčou všem a že je tím obtěžuji.Nu přístup na stránku mi byl odpřen,což mě dost mrzí,jelikož se mi tam líbilo,našla jsem si tam pár dobrých kamarádů. Nikdo z nás není neomylný,udělat chybu může každý, já se za svou chybu omluvila, na některých lidech mě to tam mrzelo,že hned na člověka řvou,já myslím,že se snad můžeme normálně domluvit jako normální lidi. Nejsme zvířata. Web byl super a  někteří fajn lidi, s kterými jsem si tam rozuměla mi budou chybět.
Kačí z IP 85.70.187.*** | 29.3.2013 19:37
Můžu se zeptat,není někde nějaký kontakt na admina či správce toho webu???
nepropadni.sitem z IP 195.113.180.*** | 30.3.2013 03:23
No tak nevím. Stejně jako natřeli oni tebe se teď chováš ty k nim. Úplně stejně. Taky pohrdání, přesvědčení o tom, že ONI jsou divní. Nezdá se ti?
Karel z IP 188.120.194.*** | 7.4.2013 17:28
Ahoj, zajímavé čtení. V některých věcech to mám dost podobně. A co ty stopy, jak to řešíš před manželkou? Toho se obávám a někdy to trvá tři dny, než je to bezpečné vyjít ze sprchy smile Hodně zdaru, já mám co dohánět! U nás na jihu je to dost špatné v tomto oboru... Karel
Blanka z IP 94.74.204.*** | 24.4.2014 19:19
Prosím, je nějaká možnost se vrátit na bdsmlife? Byla jsem tam rok a pak mi byl odepřen vstup za to, že jsem si přidala na profil svůj mail. Vím, mám číst pravidla, ale jsem nekonfliktní a věděla jsem, že nebudu mít žádný problém. A neměla jsem, nikdy, čtu spíše diskuse a blogy jen. Tohle jsem nevěděla, že se nesmí. Opravdu je to prohřešek takového kalibru? Mrzí mě to, opravdu, a ráda bych zpět..moc. Děkuji za naději a odpověď. B.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a deset