BDSM life

Napsal masochista.bloger.cz (») 17. 12. 2012, přečteno: 7388×

Server s tímto názvem jsem poprvé navštívil asi před 3 měsíci, zaregistroval se tam pod nickem Dominantní masochista a začal se trochu rozhlížet.
Zaplnil jsem si profil, po určitých peripetiích se mi dokonce podařilo nahrát tam i nějakou fotku, a zapojil se do hovoru v diskuzních fórech a v chatu. Dal jsem si asi tři inzeráty, ozvalo se několik uživatelek a vyměnili jsme si pár desítek vzkazů.
S jednou z nich jsem se dokonce 2x sešel, ale k "akci" zatím nedošlo.

Postupně jsem s úžasem a taky s troškou pobavení zjistil, že se jedná o zcela jiný svět, než byl můj dosavadní jednoduchý svět profesionálních domin (zde zvaných "profin") a jasně vymezených vztahů "já tobě peníze, ty mě výprask".

Dnešní příspěvek tedy nebude ani tak o výprascích, ale spíš o vztazích - snad mi to čtenáři tohoto blogu odpustí.

Tak především, jak už jsem několikrát na těchto stránkách psal, já mám BDSM v mozku posazené velmi neosobně.
Nechci mít se ženskou, která masakruje mou prdelku, žádný bližší vztah. Nechci ji uctívat jako bohyni a milovat ji, potřebuji od ní pouze pocit bolesti a jsem ochoten za tento zážitek bez dalších závazků zaplatit.
Mým ideálem je "vztah" paní versus otrok, nebo možná ještě míň, paní versus domácí mazlíček, který zlobil a musí být potrestán, aby příště nezlobil. Brutálně bez citu, bez ohledu na nějaké stopy nebo prosby.
Pokud se tento proces paní líbí, tím lépe, ovšem primární je neosobní potrestání.

Mám doma manželku, se kterou mám docela normální "vanilkový" vztah, se kterou řeším běžné věci běžného dne a která o těchto mých eskapádách nic neví. Ale možná že ví a mlčí, a v tom případě ji mám ještě o něco radši.
Například ukrýt pruhovaný a krvavý zadek z mé minulé navštěvy byl úkol takřka nadlidský a musel jsem obětovat dvoje zkrvavené slipy a vymačkat si na zadní tvář celou tubu Heparoidu, přičemž stopy ještě zcela nezmizely. Nechci ale manželku touto svou úchylkou zatěžovat a už vůbec ji nechci provozovat s ní. Protože ona je mou rovnocenou partnerkou.

Drtivá většina osazenstva serveru BDSM life (jak ostatně už název napovídá) má svůj vztah k BDSM posazen zcela jinak. Neoddělují pocit bolesti a ovládání od partnerství a mají potřebu s svým dominantem nebo subíkem navázat plnohodnotný vztah.
Neberu jim to, ale také chci aby mi oni nebrali ten můj přístup.

V prvních diskuzích na tomto serveru bylo jasné nepochopení z obou stran.

Já jsem se radostně zmínil o svých zkušenostech u "profin", ale setkal jsem s obecným despektem k jejich "umění výprasku". Prý většina z nich drží rákosku jako prase kost, neumí si zadnici řádně připravit, prohřát mnoha přípravnými ranami, a hned do ní mlátí jako hluchej do vrat.

Vůbec jsem zjistil, že místní si velmi považují svých údajných schopností s bicími nástroji a pěstují udělování výprasku jako umění. Trochu to připomíná ožralky v baru, kteří si ke svému vínu vymyslí "šlechtění", "bukety" a "ochutnávky", aby zamaskovali primární touhu ožrat si držku za kulturní nános nejrůznějších obskurních rituálů.

S tím souvisí i to, že někteří z nich nepovažují BDSM za způsob ukojení svých sexuální tužeb, ale přímo za styl života. Sex je pro ně definován pouze "zásunem" a BDSM je od něj pouze odvozeno...asi jako tanec, ten má taky silný sexuální naboj, jak mi bylo v jedné diskuzi řečeno.
Na to jsem namítl, že je přece třeba rozlišovat účel. Zatímco BDSM se celé točí kolem uskojování libida (byť netradičními prostředky), tanec má hlavně jiné funkce, například společenskou. Dávat rovnítko mezi tyto dvě činnosti je jako porovnávat pistoli s autem z hlediska zabíjení lidí.

Oběma lze samozřejmě někoho zabít, ale u pistole je zabíjení účelem, zatímco u auta vedlejším efektem, jde tedy o věci a děje zcela nesrovnatelné, zcela jiné kategorie.

Tento přístup mají paradoxně lidé z BDSM life s "profinami" shodný.
Ony také mají tendenci tvrdit o sobě, že nejsou žádné šlapky, ale jejich služby jsou něco víc.
Není to pravda. Profina je šlapka stejně jako jakákoliv dívčina z privátu, protože obě poskytují sexuální ukojení za úplatu.
A je úplně fuk, že jedna tak činí orálem bez kondomu a druhá rákoskou na holou.

Přístup k BDSM jako k něčemu vyššímu a promakanějšímu než je "obyčejný sex" je pro mne prostě licoměrný.

Další třecí plocha nastala, když jsem prohlásil, že nechápu, na co ti, kteří si říkají Dominanti (s velkým D), potřebují subíky.
Toho, kdo je v životě skutečně dominantní, nemůže přece podčinění někoho, kdo se podčinit CHCE, uspokojit. Skutečně dominantní člověk nachází uspokojení pouze v soupeření s jinými dominanty.
Jak by asi vypadal fotbalový zápas, kde by jedno mužstvo chtělo vyhrát a druhé prohrát? Přece jako popření samotného principu soupeření!

Možná, že pseudodominant má subíka na ukojení svého libida při jeho mlácení - pak ovšem není dominant, ale sadista (a nejspíš také člověk s nějakým minderwertigkeitkomplexem).

Já se naopak za dominantního považuji, ačkoliv si chodím pro nářez.
Ale v osobním a profesním životě jsem to většinou já, kdo táhne za provaz směrem, kam je třeba jít. A dokonce i u té dominy jsem JÁ pánem situace, i když ležím spoután na lavici. Protože stačí jedno moje slovo a "profina" přestane.
Naše schůzka probíhá podle MÝCH pravidel.

To nepíšu, abych se chlubil, ostatně profinu si může zaplatit každý. Ale nekupuju si jí, abych si na ní léčil komplex, ale získal libý pocit, který mám shodou okolností a své genetické výbavy, z vlastního výprasku.

Tolik tedy k přístupům "neosobní versus partnerský".
Snad se sem tenhle článek hodí a někoho zaujme.

V každém případě přeji všem čtenářům hezké vánoce a šťastný nový rok, případně veselou a šťastnou apokalypsu. Pokud k ní nedojde, ozvu se v roce 2013.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Switch-s z IP 93.220.15.*** | 24.5.2014 22:09
Musím říct, ač nerad používám silná slova,  že ten web provozují nějací kokoti. Chodil jsem tam asi rok, pohoda, pokec, chat, inzeráty, až jednou jsem napsal nějakému nicku milujici.manželé (už ten název je dost odpuzující), že jsou asi prodlouženou rukou admina. Bez jakéhokoli varování blokace, nemožnost se přihlásit, zrušení účtu... Arogance, která nemá na českém internetu obdoby, aspoň jsem jí nezažil. Admin vystupuje jako člen STB před rokem 89 a svoboda slova mu zřejmě nic neříká. Zlatý fetlife.com
master z IP 90.181.92.*** | 3.9.2014 19:37
Mne admin vyhodil nadobro,proto ze jsem tyhle nazory rekl naplno na bdsmlife na chatu,Mam zkusenosti a nepotrebuju tam mluvit o sneni.Jinak jsou tam pod ruznymi niky i deti ktere si jen hraji a bavi se tim.
kanoid z IP 90.183.103.*** | 10.11.2014 14:27
Za prvé:
Díky pánové, že  jste splnily můj sen a do Českého BDSMáckého netového prostředí, jste pustily nutné diskuze na toto téma .
Co dělat když všichni si v Česku myslej, že být na nejmasovějším BDSMáckém serveru v Česku na bdsmlife.cz, je normálností, vzorem, normou, poviností, nezbytností a nebýt  na něm je katastrofou ztroskotanců, kteří marně nyní hledaj svou novou identitu, své nové přístavy, své vyděděnecké azyly,své perverze jsou li NORMÁLNOSTI u Českých perverzáků považovány za existenci v bdsmlife.cz a nenormálnosti, čili perverze za neexistenci v bdsmlife.cz.
Za druhé:
představím se,-www.kanoid.estranky.cz téže na liberálním Českém BDSMáckém netu eleferno.cz,
KANOIDovo!Převážně vážně o evoluci BDSMáctva., v sekci DISKUZNÍ FORUM, HYDE PARK.
Za třetí:
Já bdsmlife.cz, všude tam kde jsem tedy na elefernu či na svých webovkách i jinde na googlu, všude a všude a všude již, nazývám zcela a jen názvem, jenž si bdsmlife.cz jen spravedlivě zaslouží,
nazývám jej názvem DIKTATURA BDSMLIFE.CZ.
A někdy dodávám,-SMUTNÝ LID POD CENZUROU TOHOTO POLICEJNÍHO STÁTU ZVANÉHO BDSMLIFE.CZ,
DIKTÁTOŘI VE VEDENÍ SERVERU BDSMLIFE.CZ,
SMUTNÝ LID,CO BY TUPÁ MASA POD CENZUROU, TMOU A NEVĚDĚNÍM,SMUTNÝ LID NUCENÝ ŽÍT V TOTALITNÍM REŽIMU zvaném za BDSMLIFE.CZ.
Nazývajme věci čestně a bez Českého poseroutkovství.
Když se objeví tanky a NSDAP, před hranicemi poté se můžu zachovat jen nejčestněji a zavolat:
Republiku nedáme, ani nyní v roce 1938 , nebo se můžu zachovat míň čestněji, ale stále si zachovám tvář když zvolám:
Nuž bránit se nemá cenu vůči té přesile, vůči zradě v Mnichově, nicméně je to konec JEDNÉ(ČESKOSLOVENSKÉ) DEMOKRACIE a konec samostatnosti ČESKÉHO STÁTU.
Když se obejvuje bdsmlife.cz z takovou náturou, poté je velice čestné psát o tom,
že BDSMLIFE.CZ výrazně přispělo na rozvoj BDSMáctví v Česku svou slušností, masovostí, populárností, a poučkamy- - - nicméně díky bohu, že jsem MIMO TYTO VODY TOTALITY, DIKTATURY A POLICEJNÍHO STÁTU, MIMO VODY SERVERU BDSMLIFE.CZ.
cekatel z IP 90.180.77.*** | 10.9.2020 18:03
dobrý den moc prosím najednou se mi ztratila registrace na bdsmlife.cz uživatelské jméno cekatel, žádal jsme o upravení roku narození a od neděle se nemohu přihlásit ani mí známí mne nemohou najít
Tarek z IP 37.48.58.*** | 1.10.2019 10:15
Zdravim, no kazdopapadne zajimavy clanek na toto tema, s bdsm zatim zadne zkusenosti nemam, ale chtel jsem se zeptat na takoveto salony eroticpraguemassage.com kde je take mozne si nechat udelat BDSM neboli dominance masaz.
Nika z IP 93.94.176.*** | 23.11.2020 05:23
Masáže s elementy BDSM www.coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/cz/ eroticka-masaz-s-prvky-bdsm je velmi yajímavý, atmosféra se zkládá z tlumeného světla, rozkošných aromatických vůní a okouzlující hudby. Pouze Vy a slečna ve Vámi zvolené situaci a ve světě, který jste sám pro sebe vytvořil.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a jedenáct